Pohybové aktivity Senec

VAŠA SPÄTNÁ VÄZBA NA NAŠE POHYBOVÉ AKTIVITY JE TO, ČO NÁS POSÚVA ĎALEJ

Strong Testimonials form submission spinner.

Požadované pole

Tancuľkovo je čarovný svet, ktorý

Tancuľkovo je čarovný svet, ktorý vyčarí úsmev nielen tým najmenším detičkám ale aj ich mamičkám 🙂 s dcérkami tam chodíme už od ich 6 mesiacov, spolu 5 rokov a vyskúšali sme už viacero kurzov. Vždy nás tam čakajú vnímavé lektorky, ktoré dokážu vytvoriť úžasnú atmosféru, plnú pohody a pozitívnej energie. Aj teraz sa už opäť nevieme dočkať, keď sa po prázdninách opäť otvoria brány Tancuľkova a my budeme jeho súčasťou.
Ďakujeme! 😍🙂🤗

Ivetka Kišš
13.08.2020

Žabky

Do Tancuľkova sme sa s mojou prvorodenou dcérkou dostali úplne náhodne, nakoľko sme sa sem prisťahovali a nikoho sme nepoznali tak som vyhľadávala nejaké kurzy pre mamičky s deťmi a natrafila som práve naň.
Tancuľkovo ma naučilo ako sa správne venovať dieťatku ako ho držať, ako urobiť najviac pre jeho správny vývoj a rozvíjať jeho motoriku.
Veľmi mi padlo vhod že sa na kurzoch aj otvorene rozprávame o rôznych veciach a vieme ze v akýchkoľvek situáciách nie sme v tom samé.
Tancuľkovo odporúčam každému 💓💓💓
A veľmi ďakujeme vždy usmievavým lektorkám 🙂

Denisa Krišandová
03.09.2020

Zabky, Blsky, Margaretky

Tancuľkovo som objavila pred 6 rokmi a aj keď nemám rada skupinové akcie a pohybové aktivity, skúsila som sa s malou dušickou prihlásiť. Dostali sme lektorku Reny a musím povedať, že hneď od prvej hodiny boli moje obavy preč. Tá úžasná atmosféra, ak nemá dieťatko svoj deň, alebo sa proste rozhodne, že bude objavovať niečo iné, nikto ho do ničoho nenúti a netlačí.. ani neviem slovami opísať všetky moje pocity, ktoré som z lekcii a z rozhovorov s Reny mala. Veľakrát mi jej vysvetlenie zmenilo pohľad na správanie mojich detí, alebo priamo zmenilo môj postoj vo výchove. Keď sa nám narodila druhá dcérka, hneď bolo jasné, že Tancuľkovo bude opäť našou súčasťou. Tentokrát s lektorkou Zuzkou a ja môžem opúť iba zopakovať to, čo pri Reny.. ak máte akékoľvek obavy, či je toto to pravé pre vás a vaše dieťatko, neváhajte a prihláste sa. 🙂
A vám, Zuzka a Reny, za všetko s mojimi dievčatkami ďakujeme 😘

Petra Hladká
13.08.2020

Žabky

Toto miesto moji dvaja chlapci milujú a ja s nimi už sme tam ako veľká rodina klobúk dole nad prístupom, Zuzka je úžasná lektorka a moji by tam chodili každý deň dokonca Damianko vie aj všetky pesničky riekanky co si spievame je to úžasné spojenie hry a učenia sa

LUCIA ŠTRBAVA
14.02.2020

Tancuľkovo

Za nás s detičkami bol a je tancuľkovo najlepší kurz z najlepších 🤗 Keby len kurz, pán Kurz s tým najväčším a najláskavejším srdcom, ktorým je naša lektorka Zuzka ❤️. Pre mňa osobne je to najväčší relax z celého uponáhľaného týždňa a skutočné spomalenie a užívanie si jeden druhého naplno. Okrem toho, že detičky sú šťastné a spokojné, my Maminy sa dozvieme veľa obohacujúcich informácií a skúseností z rôznych oblastí, čo si nesmierne vážim. Máme čas sa porozprávať aj zdieľať medzi sebou radosti, či starosti, pomáhať si tak navzájom a skutočne sa uvoľniť. Ak by sa dalo navštevovala by som tento kurzík donekonečna 🤗 stručne povedané Tancuľkovo=Srdce, smiech, pohoda, zábava, relax, tanec,spev,oddych a neskutočne veľa skvelých informácií, dobrí ľudia a písala by som asi donekonečna😁. Takže ak aj vy chcete so svojimi detičkami naozaj naplno a efektívne stráviť čas jeden pre druhého a spoznať dobrých ľudí Tancuľkovo je tá správna voľba 🥰

S láskou

Olívia, Oliverko a mamina ❤️

Ďakujeme za vás a vašu skvelú prácu 🙏

Mirka
03.09.2020

Zabky

Do Tancuľkova chodím už s druhou dcérkou a kurzy si užívane s rovnakou radosťou ako s prvou. Detičky spoznajú svojich rovesníkov, naučia sa novým zručnostiam, maminy môžu zdieľat svoje radosti aj starosti , dozvedia sa cenné informácie o psychomotorickom vývoji detičiek a je to čas len pre nás dve, maminu a dcérku. Zuzka aj Reny sú veľmi empatické, rešpektujúce, a po dlhej prestávke sa už veľmi tešíme na ďalšie lekcie.

Lubica Altmanova
13.08.2020

Žabky

Cením si veľmi vnímavý a rešpektujúci prístup zo strany lektorky. Aktivity na kurze sú zážitkové a vzdelávajúce zároveň. Veľkú pridanú hodnotu ma pre mňa aj psychická podpora a priateľská atmosféra na hodinách.

Radka
14.11.2022

Žabky, Blšky

S Evičkou navštevujeme Tancuľkovo už druhý rok a vždy sa na hodinu tešíme. Čaká nás usmiata Zuzka, skvelé pohybové aktivity a kolektív známych mamičiek s detičkami. Od Zuzky dostávame nielen odbornú podporu, ale aj posilnenie materských kompetencií. Zatiaľ vždy sme sa na hodine zabavili, zatancovali, zacvičili aj pozdieľali radosti a starosti aktuálneho veku nášho drobca ❤️

Lucia Hudec
13.08.2020

Tanculkovo navstevujeme uz niekolko rokov

Tancuľkovo navštevujeme už niekoľko rokov s našimi detičkami, prešli sme žabkami, Blškami, Na ľudovú nôtu aj Margarétkami. Deti majú kurzy, ktoré ich vedú k pohybu, tancu a hudbe, veľmi radi a tešia sa na každú hodinu aj na ich vedúce. Tešíme sa aj na ďalšie roky spolu s Tancuľkovom ❤️

Ria Zenuchova
26.08.2020

Margaretky

Výborný kurz pre detičky, na ktorý sa syn Vincko vždy neskutočne teší. Zuzka je úžasná motivátorka a detičky ju milujú. Vrelo doporučujem 🥰🥰🥰

Lenka
13.08.2020

Zabky

Tancuľkovo nám prinieslo nové aktivity, veľa radosti, ale aj skúseností, rady ako fungovať v detskom svete. Reny je úžasná lektorka, ktorá prináša veľa slnka na každú hodinu. V neposlednom rade sme v Tancuľkove našli veľa kamarátov, ktorí sa stali súčasťou našich životov. Ďakujeme😊

Lucia
15.10.2020

Žabky

Na hodinu Tancuľkova sa vždy obaja tešíme. Oliverkovi sa tam veľmi páči, on má tancovanie a hudbu tak nejako v krvi 🙂 Pre mňa je Tancuľkovo miesto, kde sa stretnem s ostatnými mamičkami, popri tom spolu s Oliverkom strávime kvalitne využitý čas a v neposlednom rade sa mám s kým poradiť ohľadom motorického vývoja môjho syna. Zuzka je naozaj odborníčka s rešpektujúcim prístupom. A keď začne spievať, Oliverko z nej nevie odtrhnúť oči. 🙂 Tancuľkovo odporúčam všetkými desiatimi.

Adriána
03.09.2020

Blšky

Úžasný kurz s úžasnou lektorkou, ktorá sa nebála prijať aj dieťatko s Aspergerovým syndrómom. Syna kurzy veľmi bavili, vždy sa veľmi tešil na hodiny. Veľmi mu to pomohlo sa rozvíjať ako motoricky tak aj spoločensky.
Som šťastná, že sme mohli na kurz chodiť a odporúčam ho každému! 😊
Ďakujeme veľmi pekne za všetky hodiny ❤️

Martina
06.09.2022

Margaretky

Doprevádzala som moju vnučku Svetlanku na kurz Margarétok. Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Veľmi pekne vedené hodiny, žiadny dril, práve naopak, prirodzená Zuzkina autorita, či naozaj neviem, aké čaro používa, že deti ju nasledujú prirodzene, radi spolupracujú. Je to spôsobené aj dobrým výberom tém a pesničiek. Tančeky deti bavia a okrem toho takou krásnou prirodzenou formou sa stretávajú so slovenským folklórom, piesňami a tradíciami. Neviem si predstaviť lepšie strávený čas. Veľké ďakujem

Alena Kostelna
13.07.2019

Do Tancuľkova chodím už s

Do Tancuľkova chodím už s treťou dcérou. Prešli sme si tu všetkými fázami – od roztomilých bábätiek, cez neposedné batoľatá, až po roztancované tanculienky. Považujem chvíle v Tancuľkove za jedny z najkrajších, na ktoré budem v starobe s láskou spomínať. Zuzka je pedagóg srdcom i dušou, čo je vidieť na šťastných tvárach detí a bábätiek. Odporúčam kurzy jednoznačne všetkým prvorodičkám a viacrodičkám ako skvelý priestor nájsť si chvíľku času a pozornosti pre konkrétne dieťa.

Sylvia Rabekova
26.08.2020

Žabky, margaretky

Tanculkovo a Zuzka je naša láska už 4 roky. Začala som s prvorodenou, pokračujeme i s druhorodenou. Obe Zuzku zbožňujú a tešia sa na každú ďalšiu hodinu. Rovnako i ja sa tam teším na kolektív mamičiek, na kopec zaujímavých informácií, na príjemne strávený čas s úžasnými ľuďmi. Ďakujem že ste :*

Hana
13.08.2020

Zabky, Blsky, Margaretky

Vďaka Zuzke a jej čarovnému priestoru Tancuľkova si obe dcérky radostne poskakujú, spoločne tancujú a spievajú piesne aj mimo Tancuľkova.
Ak hľadáte rešpektujúce, rozvíjajúce a láskavé prostredie so zameraním na pohybový rozvoj Vašich detí, toto je to miesto :).
Je úžasné mať možnosť už s malým bábätkom navštevovať rozvíjajúce prostredie a skupinu podobne naladených mamín s podobnými radosťami a starosťami :).
V Tancuľkove sme si našli vďaka tomu nové priateľstvá, mamín aj s detičkami.
Ďakujeme Zuzi, za to, že to robíš s láskou a odborným vedením, Tancuľkovo je pre mňa s deťmi miesto, kde sa radi vraciame a máme naňho krásne spomienky.

Gabika
26.08.2020

Tancuľkovo nie je bežný pohybový

Tancuľkovo nie je bežný pohybový kurz pre deti. Tancuľkovo je miesto pre deti, ich rodičov, priateľov, kde panuje skvelá uvoľnená atmosféra, kde si mamičky môžu prísť po radu, deti vytvoria nové priateľstvá a aspoň na jednu hodinu v týždni človek (malý aj veľký) naplno vypne a užíva si svet očami detí. Okrem všetkého vymenovaného detičky krásne rozvíja, podporuje hravosť, zvedavosť či správanie sa v kolektíve.
Nám Tancuľkovo prinieslo množstvo nádherných zážitkov a kopec nových kamarátov. Lektorke Zuzke som mimoriadne vďačná za jej láskavý a obetavý prístup.

Jana Hrdličková
13.07.2019

Vsetky kategorie

Deň, kedy máme Tancuľkovo, je deň, kedy sa venujem svojej dcérke a užívam si chvíle s ňou. Je to náš deň, plný pohody, smiechu a radosti. A ak sa stane predsa niečo nerpíjemné (lebo život nie je ružový obláčik), tak tam vždy nájdem podporu a pochopenie maminiek aj Zuzky 🥰
Proste je taká naša tancuľková rodina ❤

Zdenka
08.09.2022