Máte doma šidielko? V Tancuľkove máme kurzy pre všetkých – malých aj veľkých.

Pohyb pre našich najmenších

kurzy-pre-deti-senec

Ked človiečik vykukne na náš svet, musí si ho najprv poriadne precítiť, poobzerať a hlavne si zvyknúť na veci okolo neho, ktoré sa prejavujú úplne inak ako v brušku maminy. Jediné, čo potrebuje počas prvých chvíľ (mesiacov) je jeho mamina, s ktorou je stále spätý (aj keď už nie fyzicky – cez pupočník). Akceptujeme túto jeho potrebu a osobné stretnutia začíname od 4.mesiaca, keď začína vnímať svet okolo seba. Na stretnutiach vychádzame z prirodzených zákonitostí psychomotorického vývinu. Obdobie prvého roku života je dôležité, pretože sa počas neho formujú všetky pohybové návyky človeka, ktoré sa zúročujú po celý život. Naše pohybové kurzy:

Žabky (3 mesiacov – 3,5 roka)

Blšky (3 – 6 rokov)

Tanec pre našich najmenších

ludovy-tanec-deti-senec

Uvedomujeme si, že tanec rozvíja koordináciu myslenia a pohybov, povzbudzuje správne držanie tela a podporuje v našich deťoch prirodzenosť a živelnosť. Ľudovým tancom sa snažíme našim deťom priblížiť ako sa naši predkovia zabávali, obliekali a aké tradície počas celého roka prechovávali. Naše tanečné kurzy:

Na ľudovú nôtu (2,5 – 4 roky)

Margarétka (3 – 6 rokov)

Pre dospelých

kurzy-pre-dospelych-senec

A keďže všetky detičky majú nekonečné dno energie, maminky potrebujú čas na relax, aby načerpali novú energiu a prečistili svoju myseľ. Taktiež si uvedomujeme, že relax je dôležitý pre všetkých – bez rozdielu veku a pohlavia. Pre Vás sú tu kurzy:

Cvičenie mamičiek s deťmi (pripravujeme)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *