Požadované pole

Ako sa voláte?
Aká je vaša e-mailová adresa?
Ktorý kurz chcete hodnotiť?
Na vašom názore nám záleží!

Vaše hodnotenia

Blšky

Obe dćery chodia k Táni už veľmi dlho a každý pondelok sa tešia od rána na krúžok. Staršia dcéra chodí už dva roky a nikdy sa nenudila, lebo sa menia aktivity, hry aj pesničky. Táňa necháva deťom aj potrebnú voľnosť, ale zároveň vedie hodinu tak, aby deti spolupracovali s ňou aj ostatnými deťmi. A čo sa mi páči najviac, Táňa veľmi rýchlo spozná povahu detí a podľa toho prisposobí aj cvičenie a aktivity.

Jana
16.08.2019

Tancuľkovo nie je bežný pohybový

Tancuľkovo nie je bežný pohybový kurz pre deti. Tancuľkovo je miesto pre deti, ich rodičov, priateľov, kde panuje skvelá uvoľnená atmosféra, kde si mamičky môžu prísť po radu, deti vytvoria nové priateľstvá a aspoň na jednu hodinu v týždni človek (malý aj veľký) naplno vypne a užíva si svet očami detí. Okrem všetkého vymenovaného detičky krásne rozvíja, podporuje hravosť, zvedavosť či správanie sa v kolektíve.
Nám Tancuľkovo prinieslo množstvo nádherných zážitkov a kopec nových kamarátov. Lektorke Zuzke som mimoriadne vďačná za jej láskavý a obetavý prístup.

Jana Hrdličková
13.07.2019

Žabky, Blšky

Obe dcérky si prešli Tancuľkovom už od ich pár mesiacov a máme len krásne spomienky. Deti zažijú kopec radosti a smiechu, maminy vypnú hlavu od bežného denného stereotypu. Lektorka Zuzka je plná pokoja, vedomostí a úsmevu. Mne osobne pretrvávajú kamarátstva z Tancuľkova doteraz, čo je krásny plus 🙂 Mladšia dcérka chodí ešte k lektorke Táňičke a nemôže sa dočkať ďalšieho kurzu.
Kurzy sú vedené s dôrazom na prirodzený vývoj dieťaťa, čo je najväčším benefitom v dnešnej uponáhľanej dobe. Odporúčam každému rodičovi a všetkým deťom.

Sona Dobsovicova
16.08.2019

Margaretky

Doprevadzala som moju vnucku Svetlanku na kurz Margaretok. Kurz hodnotim velmi pozitivne. Velmi pekne vedene hodiny, ziadny dril, prave naopak, prirodzena Zuzkina autorita, ci naozaj neviem, ake caro pouziva, ze deti ju nasleduju prirodzene, radi spolupracuju. Je to sposobene aj dobrym vyberom tem a pesniciek. Tanceky deti bavia a okrem toho takou krasnou prirodzenou formou sa stretavaju so slovenskym folklorom, piesnami a tradiciami. Neviem si predstavit lepsie straveny cas. Velke dakujem ?

Alena Kostelna
13.07.2019

Žabky

Toto miesto moji dvaja chlapci milujú a ja s nimi už sme tam ako veľká rodina klobúk dole nad prístupom, Zuzka je úžasná lektorka a moji by tam chodili každý deň dokonca Damianko vie aj všetky pesničky riekanky co si spievame je to úžasné spojenie hry a učenia sa

LUCIA ŠTRBAVA
14.02.2020